Parafia Dobrego Pasterza w Łodzi

Ważne ogłoszenia: Od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu i przystępowania do sakramentu pokuty i pojednania

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie

XV niedziela zwykła

1.    Dziś druga niedziela miesiąca a więc o godz. 17.15 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w intencjach zmarłych polecanych w naszych parafialnych wypominkach.

2.    Od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 jest możliwość adorowania Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie oraz możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania.

3.    Przypominamy, że w miesiącach letnich, czerwcu, lipcu i sierpniu, kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 16.00 do 17.30. W razie ważnej potrzeby można oczywiście zawsze przyjść do zakrystii lub do klasztoru.

4.    W naszej parafii organizowane są pielgrzymki: 

- 27 lipca do Niepokalanowa i Miedniewic

- 3 sierpnia do Torunia

Zapisy i wszelkie informacje u Pani Eli. Numer telefonu można otrzymać w zakrystii.

5.    Rozpoczął się już czas letnich, wakacyjnych urlopów. Przypominamy i prosimy o to aby w tym letnim okresie nie zapominać o niedzielnej Eucharystii, o codziennej modlitwie i korzystaniu z sakramentów świętych. 

6.    Doświadczamy pięknych i upalnych dni, w czasie których szukamy ochłody na różny sposób. Ale jednocześnie przypominamy i prosimy aby do świątyni przychodzić w należytym i godnym tego miejsca stroju.

 

Bardzo Wam dziękujemy Drodzy Bracia i Siostry za wiarę, modlitwę i Waszą obecność. Także za składane dziś w niedzielę gospodarczą ofiary. Liczymy na Waszą modlitwę i życzliwość, pamiętając w naszych modlitwach o wszystkich ofiarodawcach.
Niech Bóg Wam wszystkim Błogosławi!